Nikola Turková

  • Nitra

O mne

Som študentkou žurnalistiky v Nitre a písanie ma baví už od základnej školy. Hoci som sa po ukončení strednej školy uberala iným smerom, neskôr som sa k svojej záľube vrátila a som za toto rozhodnutie rada. Štúdium žurnalistiky je zábavné a páči sa mi robiť to, čo ma baví. Voľný čas najradšej trávim čítaním kníh, pečením či sledovaním filmov. Milujem módu a mám slabosť pre nákupy za dobrú cenu. Zaujímam sa aj o zdravie a zdravý životný štýl a všetko, čo s tým súvisí. V posledných rokoch som si obľúbila cestovanie. Nevadí mi v autobuse presedieť dlhé hodiny len aby som videla ďalší kúsok z tohto krásneho sveta.

Komentár

Tak to by potom možno mohol byť aj veľkonočný kaktus Hatiora/Rhipsalidopsis gaertneri, oni sa s vianočným veľmi podobajú :)

Nikola Turková
Komentár

Osobne môžem len odporučiť. Páči sa mi, že ho používam už dlhé týždne a ledva z neho ubúda, takže si myslím, že i veľmi dlho vydrží :)

Komentár

Krásny a pravdivý :)

Komentár

Súhlasíme! :) :)

Komentár

Áno, takto to dozaista robia všetky skúsené gazdinky :) Začiatočníčky a tie menej skúsené však určite ocenia i presnejší postup prípravy :)

Komentár

Ďakujeme :) produkty Annayake nás oslovili, chystáme sa testovať i ďalšie, takže pribudnú ďalšie recenzie :)

Komentár

Ďakujeme, že ste sa s nami a s našimi čitateľkami podelili aj o vlastnú skúsenosť. Želáme veľa zdravíčka :)

Nikola Turková
Komentár

Dobrý deň, užívanie akýchkoľvek liečiv a prípravkov pred endoskopickým vyšetrením, či už liekov na predpis alebo aj voľnopredajných prípravkov, je vždy potrebné konzultovať priamo s ošetrujúcim lekárom. Želáme pekný deň :)

Komentár

Myslím, že určite nie, sú to nápomocné produkty za pár drobných, dobre urobia svoju službu :)

Komentár

Tak to veľmi rady počujeme, nech sa od vás držia kliešte čo najďalej! :)