Nová éra zasiahne aj pánov: Bezdymové novinky VEEV ONE a VEEV NOW

Nová éra zasiahne aj pánov: Bezdymové novinky VEEV ONE a VEEV NOW

Technológia, veda a elegancia. Elektronické cigarety z rady VEEV majú dve nové podoby – VEEV ONE s vylepšenými vlastnosťami a VEEV NOW s novými siedmimi sviežimi príchuťami. Zároveň sú ideálnym darčekom pre dospelé fajčiarky a fajčiarov na Valentína.

Vedeli ste o tom, že na partnerské vzťahy vplýva aj to, ako vnímame sami seba a ako pristupujeme k vlastnému rozvoju. Keď si stanovíme ciele a predsavzatia, ktoré nás posúvajú k pozitívnym zmenám, ukážeme partnerovi či partnerke, že máme záujem o svoj osobný rast. Ako teda vplývajú zlozvyky na partnerské vzťahy?

Problémom v komunikácii môžu byť partnerove či partnerkine zlozvyky a tým častým, ktorý partneri znášajú ťažko, je práve fajčenie. Riešením pre nich, ak už nedokážu prestať s fajčením, môže byť bezdymová alternatíva v podobe produktov VEEV ONE alebo VEEV NOW, ktoré sú dostupné už aj na slovenskom trhu.

Vyskúšaj: TOP potraviny pre krajšiu pleť: Tieto ju skrášlia i ozdravia!

Tip na Valentína: VEEV ONE

Vrecková veľkosť, premyslený dizajn

VEEV ONE je cenovo dostupné a intuitívne vapovacie zariadenie s prepracovaným dizajnom, ktoré je vybavené kompaktnou keramickou technológiou nahrievania. Zariadenie je vybavené kompaktnou keramickou technológiou nahrievania, ktorá zabezpečuje konzistentnú chuť, a systémom detekcie nízkeho obsahu e-liquidu, ktorý zabraňuje spálenej chuti.

Zariadenie nepotrebuje žiadne čistenie ani dopĺňanie e-liquidu. Je k dispozícii v piatich farbách: Luscious Pink, Velvet Black, Freshy Green, Electric Purple, Silky Grey.

Priprav si: Vegetariánske obedy – najlepšie recepty bez mäsa, ktoré budete pripravovať opakovane

Pýtate sa, aké sú hlavné výhody VEEV ONE v porovnaní s IQOS VEEV? Prezradíme vám ich:

  • väčší objem e-liquidu 2 ml v porovnaní s 1,5 ml u IQOS VEEV/VEEV
  • vyšší výkon nahrievania 6,5 W v porovnaní s 5,5 W v prípade IQOS VEEV/VEEV
  • väčšia kapacita batérie 450 mAh v porovnaní s 360 mAh v prípade IQOS VEEV/VEEV
  • nižšie náklady na náplň a zariadenie v porovnaní s IQOS VEEV/VEEV

Odporúčame: TOP zaujímavosti o ľudských zmysloch: Ako dobre poznáte svoje zmyslové orgány?

VEEV ONE

Zdroj: PMI

Tip na Valentína: VEEV NOW

Šikovné zaradenie bez údržby

VEEV NOW je jednorazová e-cigareta, ktorá ponúka jednoduché a pohodlné používanie. Vďaka svojej premyslenej konštrukcii nevyžaduje žiadnu údržbu – či už čistenie, alebo nabíjanie. VEEV NOW prichádza v dvoch farebných prevedeniach – jemné grafitové alebo strieborné. Zariadenie sa môže pochváliť hliníkovým puzdrom, ktoré je možné recyklovať.

​​​VEEV NOW ponúka široký výber príchutí z vysoko kvalitných ingrediencií v prémiovom, kompaktnom zariadení pre vaping. V súčasnej dobe je k dispozícii 10 príchutí: od vyvážených príchutí kombinujúcich tóny viacerých druhov ovocia, až po svieže, výrazné príchute s tónmi jedného druhu ovocia.

Obe zariadenia VEEV ONE aj VEEV NOW sú súčasťou programu spoločnosti Philip Morris na spätný odber zariadení. Použité alebo poškodené zariadenia môžete odniesť do ktorejkoľvek predajne IQOS, odkiaľ budú ich recyklovateľné komponenty odoslané na recykláciu.

Pozri aj: Viete, čo nejesť na raňajky? Za tieto potraviny sa vám žalúdok nepoďakuje!

weev now

Zdroj: PMI

A tak si už vďaka VEEV ONE či VEEV NOW môžu dospelí fajčiari užívať bezdymový Valentín!

A vedeli ste, že...

...fajčenie škodí zdraviu, pričom hlavnou príčinou chorôb súvisiacich s fajčením je škodlivý dym, ktorý vzniká pri spaľovaní?

...nikotín, ktorý je síce návykový a určite nie je bez rizika, nie je tým vinníkom, jeho účinky nie sú totiž karcinogénne?

...skutočným páchateľom je decht, ktorý vzniká pri horení cigarety, pretože predstavuje zmes chemických zlúčenín? Tie obsahujú karcinogénne a toxické látky nebezpečné pre naše zdravie.  

Bezdymové zariadenia VEEV ONE a VEEV NOW produkujú v porovnaní s cigaretami v prieme o 99 percent menej škodlivín, nie sú však bez rizika. Obsahujú nikotín, ktorý je návykový. Sú však lepšou voľbou pre dospelých fajčiarov, ktorí by inak pokračovali vo fajčení alebo užívaní iných nikotínových výrobkov.

Foto: PMI


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

0 komentárov

Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní